Wczytuję dane...
O sklepie

Świadomość żywieniowa

Biosella to coś więcej niż sklep. Od początku zależało nam by stworzyć markę, która stawia sobie za cel budowanie świadomości żywieniowej wśród klientów.

Sprzedajemy zupełnie coś innego niż oferują wielkie markety. Okazuje się, że coraz więcej osób szuka właśnie takich produktów.

W dzisiejszych czasach z powodu różnych nietolerancji czy schorzeń, wielu konsumentów nie tylko chce ale i musi zmienić swoją dietę.

Rodzinny sklep

Nasz rodzinny sklep podąża za tymi potrzebami i oferuje Państwu szeroki wybór zdrowej żywności. Sami również korzystamy z tych produktów na co dzień, dzięki czemu możemy je Państwu polecać!

Zamieszczamy też wpisy na blogu. Piszemy o zdrowym odżywianiu i o naszych produktach. ZAPRASZAMY!

Kartę rabatową z 50 % zniżką na wszystko można kupić również na  Allegro. Proszę kliknąć.

Pozwalamy też Państwu sporo zaoszczędzić.

Wystarczy zarejestrować konto. Po każdych zakupach przyznajemy punkty, które można zamienić na darmowe produkty już przy następnych zakupach. U nas nie trzeba zbierać punktów miesiącami! - link do programu

Oryginalne pyszne słodycze, na które mogą sobie pozwolić nawet osoby będące na ścisłej diecie bezcukrowej.

Mąki

Dla amatorów domowych wypieków mamy duży wybór alternatywnych mąk (np. mąka migdałowa znakomita do makaroników) oraz zdrowych niskokalorycznych substancji słodzących) polioli, które zachowują się tak jak tradycyjny cukier podczas pieczenia.

Słodycze bez cukru

Oferujemy również smakołyki z różnych zakątków Europy takie jak belgijskie praliny czy czekoladki słodzone prozdrowotną stewią ( z liści stewii), która jest używana w Japonii od 40 lat!

biosella.pl

Rodzaje wysyłki:

Paczkomaty InPost

Kurier UPS

Dbając o środowisko naturalne wysyłamy wyłącznie faktury elektroniczne na adres email klienta.

Dystrybutorem oferowanych w sklepie produktów jest Stewiarnia sp. z o.o. Firmą przewozową jest UPS/Green Logistics.